9 लाख 99 हजारमा नेपालमै बन्छ यस्तो आकर्षक घर,यो कम्पनीलाई जिम्मा दिनुहोस

समाचार

कोरियाली संस्था एसवाई प्यानल (एसवाई नेपाल) ले आफ्नो गठन सुरु गरेको छ । सृजना गरिएको एसेम्बलिङ सामाग्री बनाउने संस्थाले यसै सातादेखि निर्माण सुरु गरेको छ । संस्थाले नेपालका विभिन्न क्षेत्रमा विभिन्न टोनमा रुफटप र डिभाइडर बोर्ड बनाउन थालेको छ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

संगठनले २ देखि ६ इन्च बाक्लो रंगको छाना र डिभाइडर बनाउने बताएको छ । 100 प्रतिशत कोरियाली आविष्कार र अनुमानका साथ राखिएको, संगठनका वस्तुहरू भूकम्पीय भूकम्प सुरक्षित, मामूली र लामो समयको लागि बलियो मानिन्छ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

७२ करोड स्वीकृत पुँजी भएको संस्थाले नेपालको वर्तमान आविष्कारलाई सदुपयोग गर्दै बोर्ड निर्माणको काम सुरु गरेको छ । संस्थाले बनाएको रुफटप र डिभाइडर मध्यवर्ष क्षेत्रका लागि दिइनेछ**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

रुफटपले तापमान ८ देखि १० डिग्रीमा राख्न मद्दत गर्छ। यो नवप्रवर्तनले चितवनलगायत तराईका बासिन्दालाई गर्मीबाट बच्न मद्दत गर्नेछ । त्यसैगरी, यो असमान र भिरालो क्षेत्रमा बसोबास गर्नेहरूका लागि आश्रयस्थान बन्नेछ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *