भोलि बन्दकाे घाेषणा भएपछि उपत्यकाका सडकमा सुरक्षाकर्मीको बाक्लो उपस्थिति,बन्दको प्रभाव कस्तो छ

समाचार

काठमाडौं:एमसीसी सम्झौताविरुद्ध पाँच कम्युनिष्ट पार्टी र एक मोर्चाले बुधबार नेपाल बन्दको घोषणा गरेका छन्।प्रतिनिधिसभाको आजको बैठकमा एमसीसीको टेबुलको प्रसंसाजनक रहेको बताउँदै भेलाहरूले बन्द गरेको जानकारी दिएका छन्**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

नेकपा (क्रान्तिकारी माओवादी)ले मोहन वैद्य, नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीलाई नेत्रविक्रम चन्द (विप्लव), नेकपालाई ऋषि कट्टेल, वैज्ञानिक समाजवादी पार्टीलाई आहुतीले र नेकपा–माओवादीलाई कर्णजित बुढाथोकी र नेकपा–माओवादीले कर्णजित बुढाथोकी र देशभक्त रिपब्लिकन नेपाल फोरमले चलाएका थिए ।सिपी गजुरेलले देशव्यापी बन्दको आह्वान गरेका छन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

बन्दको काठमाडौं उपत्यकामा खासै असर परेको छैन । तर, सवारीसाधन अघिल्लो दिनको तुलनामा केही कम चलेका छन् । बन्दका कारण धेरै दुरीका सवारी साधन प्रभावित भएका छन् । ******यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस् ******

काठमाडौं उपत्यकाका प्राइमरी क्रसिङ प्वाइन्ट र मुख्य सडकहरूमा अनगिन्ती सुरक्षा संकाय पठाइएको छ। गृह मन्त्रालयले मंगलबार ७७ जिल्ला प्रशासन कार्यालयलाई सद्भाव र सुरक्षा चुस्त बनाउन सिकाउँदै परिक्रमा गरेको छ ।

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी लगायत ६ वटा विचारधारा समूहले फागुन १९ गते नेपाल बन्दको आह्वान गरेकाले स्थानीय तहमा सामान्यतया बोलिने सद्भाव, सुरक्षा र विधिको शासनको प्रत्याभूति गराउन उच्च सतर्कता र सजगता अपनाउन सम्पूर्ण सुरक्षा यन्त्रलाई जोड दिइएको छ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *