बिहानै काठमाण्डाैमा घटेको त्यो डरलाग्दो घटना

समाचार

काठमाडौंको एक ढुंगा खानीमा शंकास्पद वस्तु फेला परेको छ । सडकको बेल्टमा भेटिएका दुईवटा चीज कुकर बम भएको अनुमान गरिएको छ,काठमाडौं महानगरपालिकाले दिएको जानकारीअनुसार कालिका पेट्रोलियम साइफन नजिकै शंकास्पद वस्तु फेला परेको हो । सेनाको बम हटाउने टोली घटनास्थलमा देखा पर्‍यो।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

काठमाडौं प्रहरीका प्रवक्ता दिनेश मैनालीका अनुसार नेपाली सेनाको टोलीले कालिका पेट्रोल पम्प नजिकै जेब्रा प्याक र बोरामा भेटिएको स्ट्रेन कुकरलाई राति नै खारेज गरेको थियो । जेब्रा प्याक र चामलको बोरामा फेला परेको टेन्सन कुकरलाई खारेज गर्दा ती मध्ये एउटा तिखो र अर्को शून्य देखियो, प्रहरीले जनाएको छ

बरामद भेटिएपछि काठमाडौं भित्रिने र बाहिरिने सवारी साधनलाई रोक लगाइएको छ । महानगरीय प्रहरी परिसरका एसएसपी सुदीप गिरीले परीक्षामा अगुवाइ गर्ने क्रममा सेनाको बम डिस्पोजल टोलीले सडक खाली गरेको बताए****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *