भर्खरै मलेसिया बाट आयो दुखद खबर😭दाजुभाइ सम्झेर शेर गरेर आफन्त सम्म पुराउन सहयोग गर्नु होला

समाचार

मलेसियामा दुखद खबरदाजुभाइ सम्झेर RIP लेखौतेह्रथुम जिल्ला लालिगुँरास नगरपालिका लसुने (काँडे) घर भई हाल मलेसिया काे जाेरभारु मा बेलुका सुतेकाे अबस्थामा लिला बहादुर गुरुङकाे मृत्यु भएकाे जानकारी अाएकाे छ ।हार्दिक  श्रद्धाञ्जली मोरङ जिल्लाको बेलबारी नगरपालिका वडा नम्बर ९ डाँगिघाट भन्ने ठाउँमा एकदमै भ”या”न”क एवम ड”र”ला” ग्दो घ’टना घ’टेको छ । एक छोराले आफ्नै बाबुको घाँ’टी थि”चि”थि”ची एकदमै बी”भ”त्स तरिकाले ह”त्या गरेको कुरा सार्बजनिक भएको छ। “छोराछोरी सानो हुदा म”र्छ कि भन्ने ड”र ठूलो भएपछी मा”र्छ कि भन्ने ड”र” भन्ने एउटा नेपालि उखानलाइ उक्त ह”त्या’रा छोराले सत्य साबित गरिदिएको छ ।जय न्यौपाने नाम गरेका छोराले आफ्नै बाबू दलबहादुर न्यौपानेलाई एकदमै

बी”भ”त्स तरिकाले ह”त्या गरेका छन । यस ह”त्या’बारे थप जानकारी दिदै मृ’त’क’कि छोरी गंगा न्यौपाने मिडियामा आएकिछिन । हजुरआमा, आफू रबहिनीमात्र घरमा रहेको अबस्थामा बाबुले आएर सुतिरहेको हजुरबुबालाइ घाँ’टी न्या”के”र मा”रे”को उनी बताउँछिन । आफुले यसो नगर्नु भनेर बाबुलाइ सम्झाउँदा समेत बाबुले आफुलाइघ”चे”टि”दि”एर यस्तो गरेको उनि बताउँछिन ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *