एउटा सानो गल्तीले भरतपुरमा ८ वर्षीय बालक आफ्नै घरको गेट’मै अस्ता’ए

समाचार

भरतपुर महानगरपालिका–११ विशाल चोकका आठ व’र्षी’य बालकको गेट’ले कि’ चे र ज्या’न गए’को छ ।गेटमा खेल्ने क्रममा आफ्नै घरको गे’टले कि’ चे र स्थानीय अमृत अधिकारीका छोरा एरिस अधिकारीको कात्तिक १८ गते तिहारको लक्ष्मी पूजाको दिन साँझ ज्या’न गएको हो ।उनलाई गेटले किच्नासाथ चितवन मेडिकल कलेजमा उ’प’चारको लागि लगिएकोमा उपचार’को क्र’ममा मृ’ त्यु भएको चितवन प्रहरी प्रवक्ता सूर्य थापाले जानकारी दिए ।

गेटमा खेल्ने क्रममा आफ्नै घरको गे’टले कि’ चे र स्थानीय अमृत अधिकारीका छोरा एरिस अधिकारीको कात्तिक १८ गते तिहारको लक्ष्मी पूजाको दिन साँझ ज्या’न गएको हो ।उनलाई गेटले किच्नासाथ चितवन मेडिकल कलेजमा उ’प’चारको लागि लगिएकोमा उपचार’को क्र’ममा मृ’ त्यु भएको।

चितवन प्रहरी प्रवक्ता सूर्य थापाले जानकारी दिएतनहुँको डुम्रे भन्सार स्थायी बासिन्दा रहे’का मृ’त’क बालक बुबा, आमा दुवै वैदेशिक रोजगारीको क्रममा जापान गएपछि विशाल चोकमा मामाघरमा बस्दै आएको स्थानीयले जानकारी दिए ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *