BREAKING:अब नचल्ने पुराना नोट,१५ दिन पछी सबै पुराना नोट नचल्ने?

बिश्व समाचार

कतारमा पुराना नोट नचल्ने म्याद नजिकिँदै गर्दा कतारका बैंकहरूले सुचना पठाउँन थालेका छन् । कतारका बैंक हरुले नागरिक तथा बासिन्दाहरुलाई पुरानो कतारी नोट को बै’धताको समयसीमा बारे सुचना पठाईरहेका छन् ।धेरै बैंकहरुले सामाजिक स’ञ्जालमा पोष्टहरू र एसएमएस मार्फत पठाएको सन्देशहरूमा, बैंकहरूले पुरानो संस्करणको बैंक नोटहरू साट्ने र बैंकले स्वीकार गर्ने अन्तिम म्याद शुक्रबार, डिसेम्बर 31, 2021 हुनेछ भनेर बताएका छन ।

अहलि बैंक कतारले ट्वीटरमा घोषणा पोस्ट गर्दै भन्यो: “कतार केन्द्रीय बैंकको निर्देशन अनुसार, अहलि बैंकले 31 डिसेम्बर, 2021 सम्म आफ्ना सबै शाखा र एटीएमहरूमा पुरानो संस्करणका नोटहरू स्वीकार गर्न जारी राख्नेछ।”दोहा बैंकले आफ्ना ग्राहकहरूलाई एसए’मएसमा समयसीमा नबिर्सिन भनेको छ र ट्विटरमा भनेको छ “कृपया ध्यान दिनुहोस् कि पुरानो कतारी बैंक नोटहरू 31 डिसेम्बर 2021 सम्म कुनै पनि दोहा बैंक शाखा वा नगद जम्मा ATM मा स्वीकार गरिनेछ,” दोहा बैंकले ट्वीटमा भन्यो।

यसैबीच, QIB ले आफ्ना ग्राहकहरूलाई “पुराना नोटहरू स्वीकार गर्ने अन्तिम दिन डिसेम्बर २०२१ को ३१ तारिख हो” भनेर सम्झाउँदै एसएमएस सन्देशहरू पठाएको छ . अल खलिजी बैंकले आफ्नो ट्विटर पेजमा घो’षणालाई पिन गरिएको पोस्टको रूपमा राखेको छ, जसले रिमाइन्डरलाई आफ्ना प्रयोगकर्ताहरूलाई सजिलै देख्न सक्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *