चमत्कारी हुन्छ यो वृक्षको जरा,कंगाललाई पनि बनाउँछ करोडपति,यसरी गर्न सकिन्छ प्रयोग

समाज

काठमाडौँ । धेरैजसो मानिस धनको समस्या र रोगको समस्याले गर्दा अत्यन्तै दुखी हुन्छन्। कुनै व्यक्तिले धन त कमाउँदछन् तर तिनीहरुको घरमा सुखको उन्नती कहिल्यै पनि हुदैँन। जति पनि कमाउँदछन् फजुलमा खर्च हुने गर्दछ। यस्तो अवस्थामा कुनै पनि व्यक्ति दुखी हुने गर्दछ।हाम्रो धर्मशास्त्रमा केहि बोटबिरुवाहरु को विवरण छ जो यस्तो छ कि यदि हामीले ती श्रद्धा र विश्वासका साथ राख्यौं भने यसले हाम्रो गन्तव्य एकदमै बलियो बनाउँछ र भाग्यले हामीलाई समर्थन गर्दछ। जसले निश्चित रूपमा तपाईलाई सफलता दिन्छ।

विहीबारको दिनमा सर्वप्रथम तपाईंले नुहाउनुपर्नेछ र यस दिन पहेंलो कपडा लगाउनुपर्नेछ। यदि तपाईंसँग पहेंलो लुगा छैन भने तपाईं पहेंलो रुपाल पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। आफ्नो टाउकोमा पहेंलो रुमाल राख्नुहोस्। यो उपाय गर्नका लागि तपाईले सबैभन्दा पहिला केराको रुख देख्नु जरुरी हुन्छ।त्यस्तै तपाईले जहाँ केराको रुख देख्नुहुनछ त्यतीबेला तपाईले पहेँलो रुमाल टाउको वा काँधमा राखेर त्यहाँ जानु पर्छ। ध्यानमा राख्नुपर्ने एउटा विशेष कुरा यो हो कि जब तपाईं यो कार्य गर्नुहुन्छ, कसैले तपाईंलाई रोक्नुहुँदैन।

यदि यो रूख कसैको घरमा छ भने, तपाईंले पहिल्यै बताउन सक्नुहुन्छ ताकि त्यो कार्य गर्दा कसैले तपाईंलाई देख्न नदेखोस् । केवल यो काम बिहीबार मात्र गनुपर्दछ।यदि त्यस दिन गुरु पुष्य नक्षत्रको योग छ भने, यस भन्दा राम्रो अरु केही हुँदैन।केराको रूखमा जानुहोस् र तपाईंले यसको जरा निकाल्नुहोस् यदि तपाईंले केराको जरा प्राप्त गर्नुभयो भने, तपाईंको काम पूरा हुनेछ।

त्यसपछि तपाईंले त्यो जरा चुपचाप राख्नुहुनेछ र त्यसलाई आफूसँगै राख्नुपर्नेछ, त्यसपछि त्यो जरा गंगाजलले पानीले धुनुहोस् र यसलाई शुद्ध र पहेंलो बनाउनुपर्छ। र यसमा एउटा धागो बाँध्नुहोस् र तपाईंको तिजोरी वा पर्समा सदाको लागि राख्नुहोस्।यससँगै तपाईंले धेरै आश्चर्यजनक फाइदाहरू देख्न थाल्नुहुनेछ, तपाईंले बिहीबार मात्र यो काम गर्नुपर्नेछ। यदि तपाईं यसलाई आफ्नै साथमा राख्नुहुन्छ भने यसले तपाईंलाई धेरै फाइदाहरू दिन्छ। धनको नयाँ मार्ग खुल्छ र खुशी र समृद्धि बढ्न थाल्छ।

तपाईले प्रत्येक बिहिबार पहेलो लुगा लगाउने प्रयास गर्नुहोस्। तपाईंको अनावश्यक खर्चहरू कम हुन सुरू हुनेछ। तपाईंको पर्स सधैं पैसाले भरिनेछ।यसले पैसा कमाउन सजिलो हुनेछ। धनको ढोका खोलिनेछ। यो परीक्षण गरिएको प्रयोग पैसासँग सम्बन्धित साना समस्याहरूमा धेरै लाभदायक साबित हुन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *