विवाह गर्दिन तर केटा’हरुलाई भाडामा लिन्छु

मनोरंजन

महिलाहरु पुरुषलाई आफ्ना यी ५ कुरा कहिल्यै बताउँदैनन्समयसमयमा चर्चामा आइरहने म-हि-ला अधि-का-रक-र्मी सावि त्री सुवेदी चर्चामा । यो भन्दा पहिले पनि विभिन्न ब-या -न-का का रण चर्चामा आएकी उनी त्यसरी नै भा-इ-रल ।उनले एक अन्तर वार्तामा आफु बा-बु वि-ना-को आमा बन्न चा-हे-को उल्लेख गरेकी छिन् । ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

आफु अहिले तीस वर्षको भएको भन्दै अबको पाँच वर्ष पछि कुनै पुरुषसँ ग-यौ न स-’म्प-र्क गरेर ब-च्चा ज-न्मा-उ-ने योजना रहे को बताएकी हुन् ।उनले पु-रु-ष-लाई भाडामा लिएर आ-मा ब-न्न लागेको विषय अहि ले च-र्चा-मा आएको छ । विशेष गरेर पश्चिमा देशहरुमा चर्चामा रहे को सिं-ग-ल मदर नेपालमा पनि आफुले सु-रु गर्न लागेको जनाएकी छिन् ।यसमा कुनै पनि महिलाले आ-फु-ले चाहेकोपु-रु-ष-सँग के ही रकम दिएरयौ ,न स-म्प-र्क राख्ने ग-र्छ-न तर त्यो युवक त्यो बच्चाको बुवा भने हुँ-दै-न । डिउटि पाेष्टबाट***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *