युएईका सबै कम्पनीले आउने महिना देखी १० प्रतिशत तलब वृद्धि गर्ने!हुने भए सबै मालामाल

बिश्व समाचार

दुबई: युएईमा २०२२ मा तलब युएईमा औसतमा १० प्रतिशत सम्मलेले बढ्ने छ किनभने अर्को वर्ष अर्थतन्त्रले आफ्नो रिकभरी जारी राख्नेछ ।सर्वेक्षणले २०२१ मा १० प्रतिशतसम्म बृद्धि गर्नेहरूमध्ये ४१ प्रतिशत फर्महरूले सल्लाहकार, मानव संसाधन, उत्पादन, प्रविधि, रणनीति र सार्वजनिक क्षेत्रका साथ तलब वृद्धि गरेको देखाएको छ।

एक्सपो २०२० र फिफा वर्ल्ड कपको बहुविध क्षेत्रहरूको सकारात्मक प्रभावका कारण, भर्ती र मानव संसाधन सल्लाहकारद्वारा जारी सर्वेक्षण अनुसार।2022 को लागि, UAE मा 43 प्रतिशत व्यवसायहरूले तलब वृद्धि गर्नेछन्, ती मध्ये 35 प्रतिशतले 0-5 प्रतिशतले वृद्धि गर्नेछ; चार प्रतिशतले 6-9 प्रतिशतको वृद्धि चिन्ह लगाउँदछ; र पाँच प्रतिशतले १० प्रतिशत वा सोभन्दा बढी तलब वृद्धि गर्ने बताएका छन् ।

करिब ३७ प्रतिशत स्थानीय फर्मले अर्को वर्ष कर्मचारीको तलब परिमार्जन गर्ने योजना नरहेको बताएका छन् । अचम्मको कुरा, १९ प्रतिशतले भने कि उनीहरूले २०२२ मा १० प्रतिशतले तलब घटाउनेछन्।

“युएई लचिलो छ र हामीले २०२० मा सामना गरेका चुनौतीहरू पछि यो वर्ष बजारमा उल्लेखनीय उछाल आएको देखेका छौं। हामी २०२२ लाई निरन्तर वृद्धिको वर्षको रूपमा हेर्छौं। एक्स्पो २०२२ को पहिलो त्रैमासिकसम्म जारी रहनेछ र कतारमा फिफा विश्वकपको सुरुवातले दुबई प्रमुख पर्यटन ट्रान्जिट र व्यापारिक केन्द्र भएकाले धेरै बजारहरूमा उल्लेखनीय वृद्धिमा योगदान पुर्‍याउने सम्भावना बढी छ, ”ट्रेफोरले भने। मर्फी, कूपर फिचका संस्थापक र सीईओ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *