केराको बोक्राको पनि यति महत्वपूर्ण छ फाइदा, जान्नुहोस् आफै छक्क पर्नुहुनेछ

स्वास्थ्य

 केरा खानेका सबै फाइदाहरू नै छन् तपाईलाई थाहा नै छ, तर आज भन्दा पहिले तपाईंले सुन्नुभएको छ कि केराको बोक्राबाट पनि फाइदा हुन्छ। आज हामी तपाईंलाई केराको बोक्राको त्यस्तै एक फाइदाको बारेमा बताउन जाँदैछौं जुन तपाईंलाई थाहा छ कि तपाईंको जीवनको यस्तो समस्या समाप्त हुनेछ, जसको बारेमा तपाईंलाई थाहा नै छैन। त्यसोभए ढिलाइ किन हामी तपाईंलाई केराको बोक्राबाट कस्तो फाइदा हुन्छ बताउँछौं।

यस संसारमा धेरै व्यक्तिहरू छन् जसको शरीरका धेरै भागहरूमा मुसा देखिन्छ। हामी तपाईंलाई बताउँछौं कि व्यक्तिले प्रत्येक वर्ष यी मुसा हटाउन धेरै पैसा खर्च गर्दछन्, तर हामी तपाईंलाई बताउँछौं कि तपाईं वास्तवमा शरीरको विभिन्न भागहरूमा देखा पर्ने मुसाहरु हटाउन सक्नुहुन्छ, केवल केराको बोक्राको सहायताले। तपाईंले हजारौं रूपैयाँ खर्च गरी राख्नु पर्दैन।

मुसा वास्तवमा शरीरको केही यस्तो ठाउँमा आउँछन् जुन देखिने छैन, तर केहि मुसा शरीरको बाहिरी भागहरूमा बाहिर आउँछ, जस्तै नाक, गाला वा निधार, जुन हेर्नको लागि अत्यन्त कुरूप हुन्छ र यसले तपाईंको सुन्दरतालाइृ पनि फिका गराइदिन्छ। आजसम्म धेरै व्यक्तिहरूले मुसालाई शरीरबाट हटाउन धेरै पैसा खर्च गर्दै आइरहेका छन्, तर अब उनीहरूले मुसाको उपचारको लागि एक पैसा पनि खर्च गर्नु पर्दैन। तपाईं मात्र एक केराको बोक्रा संग उपचार गर्न सक्नुहुन्छ जसले तपाईको मुसालायृ गायब बनाइदिन्छ यो जान्न धेरै उत्सुक हुनेछ।

मुसाको उपचारको लागि, तपाईंलाई अब आवश्यक पर्ने भनेको मात्रै केराको बोक्रा हो। केराको बोक्रामा प्रचुर मात्रामा अक्सिजन हुन्छ, जो कि यी मुसाहरु हटाउन धेरै उपयोगी छ। शरीरको कुनै पनि भागबाट मुसा हटाउन, यदि तपाईंले रातमा केराको बो्रका आफ्नो मुसा आएको ठाउामा लगाएर छोड्नुभयो भने, तब बिहान तपाईंले देख्नुहुनेछ कि मुसा आफै बाहिर निक्लेको हुनेछ,तपाईं मुसाबाट छुटकारा पाउन यस सजिलो तरिकालाई अपनाउन सक्नुहुन्छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *