एक रातमा ५० जना महिलासँग से;क्स गर्ने पुरुषको लि;ङ्ग नै चोरीभएपछि…

मनोरंजन

एजेन्सी। एक जना पुरुषले एक रातमा ५० जना महिलासँग से; क्स गर्न सक्छ भन्ने कुरा पत्याउन गाह« पर्छ । तर, ग्रिक पौराणिक कथाका एक पात्र इराक्लिक्सले भने एक रातमा ५० जना महिलासँग से; क्स गर्न सक्थे रे । उनमा केटीहरुको ति; र्खा कहिल्यै पनि मे; टिंदो रहेनछ ।

तर, अहिले ती ग्रिक हिरोको मर्दपना संकटमा परेको छ । फ्रान्सको तटीय शहर आहकेसोमा रहेको इराक्लिक्सको शालिकबाट लगातार लि; ङ्ग चोरी हुने गरेको छ । आहकेसोको पार्क मोरेक्समा सन् १९४८ मै इराक्लिसको ३ मिनटर अग्लो मूर्ति बनेको थियो। उक्त मूर्तिको यौ; नाङ्गमा भने लगातार धावा बोलिंदै आएको छ।

पटक–पटक यी ग्रिक हिरोको लि; ङ्ग चोरी हुने गरेको छ । यो क्रम रोकिएको छैन । पटक–पटक लि; ङ्ग चोरी हुन थालेपछि लाजमर्दो भएर अन्ततः उक्त शालिकको लि; ङ्ग नै हटाइएको छ।

कुनै खास मौकामा मात्र यो शालिकमा लि; ङ्ग लगाइने गरिएको छ । आफ्नो शत्रुलाई पनि नपरोस् भनेर कामना गर्ने गरेको लि; ङ्ग चोरी हुने जस्तो बित्यास मूर्तिमाथि पटक–पटक हुने गरेको र सोही कारण मूर्तिको लि; ङ्ग हटाउने निर्णय गरिएको शहरका मेयरले जनाएका छन्। एजेन्सी

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *