११ वर्षीया निर्दोष बालक अनलाईन कक्षा लिदै थिए,अचानक मोबाइल वि स्फोट,दर्दनाक मृ,त्यु

समाचार

नयाँ दिल्ली, अक्टोबर २०: भियतनाममा अनलाइन क्लास लिइरहेका ११ वर्षीय बालकको मोबाइलमा वि ष्फोट हुँदा मृ, त्यु भएको छ । मोबाइल चार्ज गरेर इयरफोन लगाएर शिक्षकको पाठ लिँदै अनलाइन कक्षा लिइरहेका थिए यी बालक ।मोबाइलमा वि ष्फोट हुँदा बालक नराम्ररी जलेका थिए र त्यसपछि उनको मृ, त्यु भएको थियो । यस घ टनाले घरमा छोराछोरी पढिरहेका अभिभावकलाई स्त ब्ध बनाएको छ ।

म अझै पनि अनलाइन कक्षा मार्फत पढिरहेको छु। पाँचौं कक्षामा अध्ययनरत ११ वर्षीया यी विद्यार्थीले विद्यालयले पठाएको भिडियो लिङ्कमार्फत घरबाटै अनलाइन सत्रमा सहभागी भइरहेका थिए । भियतनामी शिक्षा अधिकारीको मामलामा, बच्चा मोबाइल चार्जमा राखेर कक्षामा उपस्थित थिए, उसले इयरफोन पनि लगाएको थियो।

कपडामा आगोले ज लेको:तर त्यही क्रममा मोबाइल वि स्फोट भयो र बच्चाको लुगामा आगो लागेको थियो, परिवारका सदस्यले बचाउन नसकेपछि उनी पूर्ण रूपमा जलेका थिए र पछि उनको मृ, त्यु भएको थियो । दु र्घटनापछि बालकलाई तुरुन्तै अस्पताल लगिएको थियो तर त्यतिन्जेल ढिलो भइसकेको थियो । यो 19 अक्टूबर साँझको कुरा हो ।

के भने अधिकारीहरुले ?यस अवस्थामा, यो अझै थाहा छैन कि बच्चा कुन Fagin प्रयोग गरिरहेको थियो।हाल प्र हरीले यस विषयमा अनुसन्धान गरिरहेको छ । यसै क्रममा अधिकारीहरूले घ टनाको बारेमा भनेका छन् कि भियतनामको नाम दान जिल्लामा अहिले विद्यालयहरू खुलेका छन्, तर कोरोनाका कारण बच्चाहरूलाई हप्तामा एक पटक अनलाइन कक्षाहरू दिइन्छ।यो बालक पनि अनलाइन क्लासमा लिदैगर्दा यस्तो द र्दनाक दु र्घटना भयो । परिवार गहिरो शो कमा छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *