भर्खरै सरकारले जारी गर्यो यस्तो महत्तवपूर्ण सुचना,भोली बिहान देखी ७७ जिल्लामा यस्तो हूने!

समाचार

काठमाण्डौ। महानगरपालिकामा संक्रमितको संख्या तिब्र ढंगले बढेको छ ।जिल्ला प्रशासन कार्यालयले काठमाडौ उपत्यकालाई रेड जोनका रुपमा ब्याख्या गर्दै फेरी निषेधाज्ञा कडा बनाउन सक्ने संकेत गरेको छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

पछिल्लो तथ्य अनुसार काठमाडौ उपत्यकामा मात्रै सक्रिय संक्रमितको संख्या चार हजार नाघेको छ*** यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला**

यो पनि:नेपाल टेलिकमले व्यालेन्स नहुँदा पनि कुरा गर्न सकिने अफर ल्याएको छ ।यो बेला ब्यालेन्स न्यून भई आफन्तसँग सम्पर्क गर्न नपाएका करीब दुई लाखभन्दा बढी सिम प्रयोगकर्ताका लागि अाज राती १२ बजेदेखि निःशुल्क सेवा शुरु गरिएको टेलिकमले जनाएको छ****** यो सेवा सुचारु गर्न तल क्लिक गर्नुहोस् ******

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *