सपनामा यी कुरा देख्नुभयो भने सम्झनुहोस् माता लक्ष्मीले कृपा गर्नुहुनेछ।जान्नुहोस्…

समाज

तपाईले आफ्ना ठूलाहरु लाई धेरै पटक भनेको सुन्नु भएको होला कि सपना त्यो होइन जो बन्द आँखाले देखिन्छ, सपना त्यो हो जसले मान्छेलाई निदाउन दिदैन। हो, अर्कोतर्फ, सुतिरहेको बेला सपना देख्दा कहिलेकाहीँ राम्रा अनुभवहरू आउँछन्, कहिलेकाहीँ यो डरलाग्दो पनि हुन्छ।तर यसमा मस्तिष्कको कुनै तनाव छैन र धेरै अनुसन्धानहरूले भन्छ कि हामीले रातमा मात्र सपना देख्छौं,जुन वास्तविकतामा वा हाम्रो सम्झनाहरूमा केही हिउँ परेको छ। यस्तो अवस्थामा आउनुहोस्, केही यस्ता कुराको बारेमा जानकारी गरौं । सपनामा देखिएमा घरमा लक्ष्मी आउनुको शुभ संकेत मानिन्छ ।

सपनामा सर्प र यसको बिल देख्दा:तपाईलाई भनौं कि सपनामा सर्प देख्नु सामान्य कुरा हो तर बिल सहित सर्प देख्नु एकदमै शुभ मानिन्छ र यो अचानक धेरै धन प्राप्त हुने संकेत हो ।सपनामा सुन देख्दा:याद राख्नु पर्ने कुरा के छ भने सपनामा सुन देखिएमा माता लक्ष्मीको कृपा हुने छ र छिट्टै धन प्राप्ति हुने देखिन्छ ।

सपनामा मौरीको घार देख्दा:सपनामा मौरी देख्नु पनि निकै शुभ मानिन्छ । यस्तो अवस्थामा यदि सपनामा मौरी देखियो भने यो धेरै शुभ मानिन्छ र यसले धन आउने संकेत गर्दछ।सपनामा देवी-देवता देख्दा:सपनामा कुनै पनि देवता देख्नु धेरै शुभ मानिन्छ। हो, यसले जीवनमा सफलता र धेरै पैसा कमाउने संकेत गर्दछ।

सपनामा जलिरहेको दियो देखेर:सपनामा जलिरहेको दियो देख्दा अपार धन प्राप्तिको पूर्व जानकारी प्राप्त हुन्छ । यति मात्र होइन, यो सपनालाई पनि निकै शुभ मानिन्छ ।सपनामा औंठी लगाएको देखेर:केटीले सपनामा औँठी लगाएको देख्नुभयो भने यो जीवनमा समृद्धिको संकेत हो र यदि केटीले यस्तो सपना देखेमा छिट्टै बिहे गर्छ ।

सपनामा मुसा देख्दा:अन्त्यमा सपनामा कुनै विशेष कुरा देखियो भने बुझ्नुहोस् कि घर धन-सम्पत्तिले भरिनेछ र अब तपाईको जीवनमा भौतिक सुखको कमी हुनेछैन।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *