(भाइरल भिडियो) कोचिङ क्लासबाट निस्कँदै गर्दा बाटोमै यी छात्राको पर्यो फाई`ट(भिडियो सहित)

मनोरंजन

तपाइँले केटाहरु लाई सडकमा लडि|रहेको देख्नु भएको होला, तर के तपाइँले केटीहरु लाई सार्व`जनिक रुपमा लडि`रहेको देख्नु भएको छ?यदि तपाइँ देख्नुहुन्न भने, तब तपाइँको होश भाइ`रल भिडियो देखे पछि उडाईनेछ। भिडियोमा केटी`हरु कोचिंग सेन्टरको अगाडि एक अर्कासंग लडिरहेका देखिन्छन्।

भिडि`यो भाइ`रल भैरहेको छ। यो स्पष्ट देख्न सकिन्छ कि केटी`हरु कोचिंग सेन्टर बाहिर लडि`रहेका छन्। लडाई पहिलो तीन केटीहरु को बीच शुरू हुन्छ र पछि पछि दुई केटीहरु एक अर्का`लाई भयंकर हिर्काइरहेछन्, लात हान्ने र मुक्का हान्ने पनि ल`डाई मा चलिरहेको छ।

अन्य विद्यार्थी`हरु पनि वरिपरि उभि|रहेका छन् तर कोहि पनि आफ्नो लडाई को बिचमा आउँदैनन्। न त यो उनीहरु बाट छुट|कारा पाउन को लागी कोशिश गर्दछ। भिडियो इन्स्टाग्राम मा sat`ur_saini नाम को एक खाता संग साझा गरिएको छ।भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *