युवतीले आफ्नै यो;नीभित्र कलम हाल्दा अडकिएपछि…

समाचार

नयाँदिल्ली । एक युवतीले आफ्नै यो; नीभित्र कलम हालेर यौ; नको म; जा लिन खोज्दा अडकिएको छ । उनले आफैमाथि अ; श्लील हर्कत गर्दा यो; नी भित्रै कलम अड्किएको हो ।जब कलम अड्किएर ना; जुक अवस्थामा ती युवतीलाई अस्पताल लगियो तब थाहा भयो की उनको यौ; नीभित्र कलम अड्किएको छ । डाक्टरले अप्रेशन गरेर उनको ज्या; न बचाएका छन् ।

यो घटना भारतको हरियाणामा भएको हो । यौ; न चाहना बढेर उनले यस्तो गरेको बताएकी छिन् । पुरुष साथी नपाउदा उनले लि; ङ्ग आकारको कलम आफ्नो यौ; नीभित्र हालेकी थिईन् ।जब घरमा एक्लै थिइन् त्यही बेला आफैले यस्तो हर्कत गरेकी हुन् । कलम यौ; नीभित्र हाल्ने क्रममा अचानक पा; ठेघरलाई छोएपछि उनलाई धेरै पी; डा भएको थियो ।

पी; डा भएपछि उनी जोडले कराएकी थिईन् । उनलाई स्थानियले सेक्टर ६ स्थित सिभिल अस्पतालमा भर्ना गरेका थिए । डाक्टरले दूरबीनको माध्यमबाट सिस्टोस्कोपीको कलमलाई युवतीको यौ; नीबाट निकालिएको थियो । यसरी महिलाको ज्या; न बच्यो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *