सिन्धुलीमा खोलाले बगाउँदा युवतीको मृ’त्यु

समाचार

सिन्धुली — मामा घरमा टीका लगाएर फर्किँदा खोलाले बगाएर मंगलबार एक युवतीको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा सिन्धुलीको फिक्कल गाउँपालिका ५ जाङजाङकी २० वर्षीया सरिता भुजेल रहेकी छन् । वडा नं ४ को खाङसाङबाट जाङजाङ घर फर्किने क्रममा खोलापार गर्न लाग्दा बाढीले भुजेललाई बगाएको फिक्कल गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष पार्वती सुनुवारले जानकारी दिइन् । उनका अनुसार युवतीको शव बगाएको स्थानबाट करिब एक किलोमिटर तल भेटिएको थियो ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

यो पनि:चितवन। चितवनको नारायणी नदीकोको पुलबाट हाम फालेर एकजना बेपत्ता भएका छन् ।नवलपुरको गैंडाकोटतर्फबाट पुलमा आएका अन्दाजी ५५ बर्षीय पुरुषले पुलको बीच भागबाट हामफालेर बेपत्ता भएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ।वडा प्रहरी कार्यालय नारायणगढका प्रमुख प्रहरी निरीक्षक रघुसिंह विष्टका अनुसार हामफालेका पुरुषको खोजी भैरहे पनि अहिलेसम्म फेला परेका छैनन् ।पानीको बहाव हिजोबाट बढेको र धमिलो पनि भएकोले हालसम्म उद्धारकार्य जारी भएपनि फेला नपरेको विष्टले बताए । उनले पुलमाथि टोपी, गञ्जी र २ हजार तीनसय नगद छाडेको तर अन्य परिचय खुल्ने कुनै प्रमाण फेला नपरेको प्रहरी निरीक्षक बिष्टले बताए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *