काठमाडौंमा आफ्नै घर भएकी यी ३२ वर्षीया डिभोर्स बधुलाई वर चाहियो,ईच्छुकले संपर्क गर्नुहोला

समाचार

काठमाडौं। पछिल्ला दिनहरुमा विवाहका लागि विज्ञापन गर्ने प्रचलन बढ्दै गएको। हरेक माध्यमबाट मान्छेहरु आफ्नो जीवनसाथि खोज्दैछन्। यो बीचमा आजको कान्तिपुर दैनिकमा विवाह सम्बन्धी धेरै सुचनाहरु प्रकाशित भएका छन्।स्टुडेण्डसंग डिपेण्डेटमा अष्ट्रेलिया जानचाहनेले मा सम्पर्क गर्नुहोला। २१ वर्षमाथिका विवाहयोग्य बर बधु चाहिएमा स्किम नेपाल कुपण्डोल मा खबर गर्नुहोला।

काठमाडौ निवासी बाह्रमिण एकल महिलालाई नेपालमा नै आर्थिक रुपमा स्थापित स्वजातीय–अन्तर जातीय वर्ष पचासमाथिको जीबनसाथी चाहियो।नेपालमा आफ्नै संस्था संचालक एकल महिलालाई ४८–५७ बर्षको दलीतवाहेक हुनेवाला जीवनसाथी चाहियो। युके, युयस, क्यानडा, अष्ट्रेलियाकालाई विशेष प्राथमिकता दिइएको छ ।२० बर्षिय क्षेत्री (अमेरिकी नागरिक) बधुलाई MBBS-Doctor USA-MD गर्न चाहने ब्राहमण, क्षेत्री बर चाहियो। इच्छुक व्यक्तिहरुले मा सम्पर्क गर्नुहोला।

अमेरिकाको ग्रिनकार्ड भएको पुरुषलाई महिला चाहियो। योग्य महिलाहरुले नम्बरमा सम्पर्क गर्नुहोला। काठमाडौंमा आफ्नै घर भएकी ३२ वर्षीया डिभोर्स बधुलाई वर चाहियो। घरसहित ति महिलासँग विहे गर्न इच्छुक पुरुषहरुले मा सम्पर्क गर्नुहोला। ३५ वर्षीय डिर्भोर्स बधुलाई असल क्षेत्री वर चाहिएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *