बिहेपछि हनिमुन सुरु हुनै लाग्दा दुलाहालाई खोकी लाग्यो,डराएकी दुलहीले गरिन् यस्तो काम,सबैको उड्यो होस!

समाचार

दुलहाको खुशीको कुनै ठेगाना थिएन । आखिर, यो हनीमून थियो । दुलही पनि खुसी थिइन् । अचानक दुलहालाई खोकी लाग्यो । यो पछि के भयो ? आश्चर्यजनक छ । दुलहीले शौ चको बहाना बनाएर कोठा छोडेर भा गि न् । दुलही विवाहपछिको पहिलो रात खाटमा दुलहीको लागि पर्खिरहे ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

जब दुलही लामो समयसम्म आइनन्, उनको मनमा केही शंका थियो । यसपछि अनुसन्धान सुरु भयो । जब दुलहाका आफन्तहरूले दुलहीको माइतिमा फोन लगाए, उनी त्यहाँ पुगिन् भनेर थाहा पाए । यो सबै मामलामा, कोरोना खलनायक भएर निस्कियो ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

यो भारतको घटना हो । त्यहाँ राजस्थानस्थित धनबाद जिल्लाको दक्षिण टुंडीको बेगोनोरिया पञ्चायतको गाउँमा बस्ने उक्त युवकको बरवद्दा पुलिस क्षेत्रको गाउँमा बिहे भएको थियो । मे १ मा, विवाह पछि, बेहुला नयाँ दुलही लिएर घर आए । परम्परागत रीतिथितिहरूको साथ दुलही घर भित्राइएको थियो । सबै दिनको समयमा राम्रो थियो ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

रातको ११ बजेतिर, जब दुलाहा घरको कोठामा दुलहीको नजिक आईपुगे । दुलाहा खोक्न थाले यस पछि, दुलही डराइन् । उसले दुलहालाई कोरोना भएको थियो कि जस्तो लाग्यो। दुलाहासँग गएमा त उनी पनि सं क्र मि त हुनेछिन् । यसपछि हिम्मत गर्दै शौ च गर्ने बहानामा घरबाट निस्कीइन् र आफ्ना भाइलाई बोलाइन् । फोनमा भाइलाई कसैलाई यो कुरा नभन्नको लागि पनि निर्देशन दिइयो । ती भाइ एक गाडिका साथ आइपुगे र दुलही उनको घरमा पुगिन् ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

दुलहाको घरमा धेरै मानिसहरू भाइरल ज्वरोबाट ग्रस्त थिए । सबै परिवारका सदस्यहरूले नजिकको उपस्वास्थ्य केन्द्रमा कोरोना जाँच पनि गरे । तर संयोगवश, साँझमा, छिमेकी नन्द र उनकी बहिनीले दुलहीलाई जिस्काएर भने की उनीहरु त्यहाँ बसिरहे सबैलाई कोरोना हुनेछ । सले दुलहीको मनमा डर उत्पन्न भयो । अनि दुलही त्यहाँबाट एकाएक अलप भइन् ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *