कतै घरमा यी चिज राख्नुभएको त छैन?सावधान!नत्र बन्नुहुनेछ कंगाल

समाज

काठमाडौँ । आजको समयमा, प्रत्येक व्यक्ति वास्तु शास्त्र अनुसार आफ्नो घर बनाउन चाहन्छन्। तपाइँ र हामी सबैलाई भलाई र परिवारको समृद्धिको लागी वास्तु शास्त्रको महत्व थाहा छ। तर कहिलेकाहिँ केहि हुन्छ कि हामी चीजहरु को बारेमा थाहा पाउन सक्दैनौँ जुन वास्तवमा मा हाम्रो परिवार को लागी राम्रो हुँदैन।

यी साना कुराहरुले हाम्रो परिवारमा धेरै नकारात्मक प्रभाव पार्दछ। आज हामी तपाइँलाई यस्तै केहि चीजहरुको बारेमा बताउन जाँदैछौं। जसको घरमा यस्ता कुरा राख्दा कहिल्यै सकारात्मक प्रभाव ल्याउँदैन।बारुलाको गोलो:न केवल यो तपाइँको लागी खतरनाक छ तर यो तपाइँको घर मा दुर्भाग्य र गरीबी ल्याउन सक्छ। तसर्थ, जब तपाइँ तपाइँको घर मा एक मधुमक्खी हाइभ देख्नुहुन्छ, तब यो त्यहाँ बाट जति सक्दो चाँडो हटाउनु पर्छ।

घर वा घरको भित्ता चर्किनु:यदि तपाईको घर वा पर्खालहरु चिरिएका छन् भने तब यो त्यहाँ बस्ने मानिसहरु लाई नकारात्मक ऊर्जा प्रदान गर्दछ, त्यसैले उनीहरु लाई सकेसम्म चाँडो मर्मत गर्नु पर्छ।

फुटेको शिशा:घरमा भाँचिएको फुटेको शिशा नकारात्मक ऊर्जा को प्रतीक हो। यसले घर को वरिपरि नकारात्मकता लाई आकर्षित गर्दछ र परिवार मा गरीबी फैलाउँछ।

सुकेको पात:यदि तपाइँको घर मा एक बगैचा वा कुनै रूख छ भने यसको सुकेको पातहरु लाई नियमित सफाई गरिराख्नुहोस्। यिनीहरुलाई कहिल्यै आफ्नो घरमा जम्मा हुन नदिनुहोस्। तपाइँ उनीहरु बाट कम्पोस्ट बनाउन सक्नुहुन्छ।

पानी लीक ट्याप:घरमा नल चुहिनु मात्र पानीको बर्बादी होइन, तर उनीहरु घर बाहिर सकारात्मक उर्जा पनि बोक्छन्।घरमाथि राखिने बेकार सामान:यो धेरै पटक हुन्छ कि धेरै मानिसहरु आफ्नो घर को छत माथि फोहेर र कवाडी सामानहरु जम्मा पारेर राख्ने गर्दछन् । जुन वास्तु अनुसार अशुभ मानिन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *