रिन लागे’कोले मात्र 50 हजारमा ‘२२०’ बाईक १८ मोडेलको किन्नेले सम्पर्क गर्नु,होला

समाचार

सेकेन्डहेन्ड बाईक बिक्री बितरनमा रिन लागेत अर्जेट परेकोले बाईक बिक्रीमा छ दाङ तुल्सिपुरमा 18 मोडेलको बाईक 220 Ti पल्सर सिरिजको बिक्रीमा छ र बाईक यकदम फेरेस छ माईलेज राम्रो दिन्छ ।र बाईक रिनिहु गरेको हो single hand ho अरुलाई चलाउन देको छैन****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

हजुर यदि लिन चाह्स्नु हुन्छ भने दाङ आयर सम्पर्क गर्दा हुन्छ अरु बाईक हरु पनि थुप्रै रहेका छन र बाइक किन्दा के के कुराम ध्यान दिने सुरुमा माईलेज हेर्नू पर्छ अनि डाईर कस्तो छ त्यो पनि हेर्नू पर्छ ।अनि चेनइसपोकेट हेर्नुहोस कलोट डिसपेट हर्नु हुर्नु पर्छ ****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

र आवाज कस्तो दिन्छ त्यो पनि हेर्नू पर्छ इन्जिन खोलेको छ कि छैन तयो नि हेर्नू पर्छ ।सबै हेरे पछि मात्र बाईक किन्न हुन अनुरोध गरदछौ बाईक किन्छ यो कुराम्रो सग हेर्नुहोला धन्न्नेबाद । दाङको वर पर बाईकइस्किटी सबै किन्न छ भने हामी बाट लिन अनुरोध गर्दछु ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहो

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *