मामा भान्जी एउटै ओ’छ्या’नमा स’मातिए, पर्यो हा’नाहा’न मामा भान्जी भा’गे, श्रीमती छोराछोरी छो’डेर मामा भान्जी फ’रार(भिडियो सहित)

समाचार

झापामा सोच्नै नसकिने घ’टना भएको छ । मामाले भान्जी लिएर फ’रार भएको भन्दै श्रीमती सहित पुरै गाउँ नै उ’र्लिएर आएको छ । झापाको दमक बेलडाँगी २ निवासि प्रेम बहादुर जोगीले भान्जी लिएर फ’रार भएको भन्दै श्रीमतीले यस्तो सम्म सुनाइन सुन्ने सबै छ’क्क परे ।

मामाले भान्जी भ’गाएर बे’प’त्ता भएको घ’टनाले झापामा स’नस’नी म’च्चाएको छ । दमक वेलडागीका ४० वर्षिय प्रेमबहाादुर जोगीले भान्जी नाता पर्ने १८ वर्षिया अमृता जोगीलाई भ’गाएर बे’प’त्ता भएका हुन । भान्जी भगाउने प्रैमबहादुर विवाहित भएको र उनको श्रीमतीसहित दुई छोरा रहेको बुझिएको छ ।

प्रैमबहादुर बे’प’त्ता भएपछि उनकी श्रीमती विमला र दुई छोराको वि’जोग रहेको स्थानीय वासिन्दाले बताएका छन । भान्जीसँग म’ध्यरातमा मामालाई एउटै खा’टमा सु’तिरहेको माइजुले नै प्रत्यक्ष भेटेपछि यस्तोसम्म भयो तलको भिडियोमा हेर्नुहोला ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *