सर्वोच्च अदालतले भोलि राती १२ बजे देखि लागू हुने गरि टिकटक माथि प्र’तिबन्ध लगायो (सुचना सहित)

समाचार

धेरै विकृति आएको भनेर गुनोसो आएपछि  नेपालमा टिकटक एकाउन्ट ब’ न्द हुदैँ  ठिक कि बेठिक?धेरै विकृति आएको भनेर गुनोसो आएपछि  नेपालमा टिकटक एकाउन्ट ब’ न्द हुदैँ  ठिक कि बेठिक?१३ वर्षभन्दा कम उमेरका बालबालिकाहरुका झण्डै ७३ लाख एकाउन्ट टिकटकले बन्द गरिदिएको छ । पुरा भिडियो हेर्न तलको फोटो मा क्लिक गर्नुहोला

यो वर्ष सन् २०२१ को पहिलो त्रैमासिकमा टिकटकल बालबालिकाकोभनेर आशंका गरिएको भनिएका लाखौँ एकाउन्ट बन्द गरिदिएको हो । पुरा भिडियो हेर्न तलको फोटो मा क्लिक गर्नुहोला

यो संख्या टिकटकका विश्वव्यापी प्रयोगकर्ताको संख्याको १ प्रतिशत मात्रै हो ।ट्विटरको नियमानुसार १३ वर्ष र सोभन्दा माथिको उमेरका व्यक्तिले मात्र टिकटकमा खाता खोल्न पाउँदछन् ।पुरा भिडियो हेर्न तलको फोटो मा क्लिक गर्नुहोला

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *