टिकटकमा हालेको एउटा भिडियोले दुई परिवार भताभुंग,२ छोरी र श्रीमान रुँदै मिडियामा

समाचार

काठमाडौ । बुटवल निवासी रोशना कटुवालले टिकटकमा एउटा पोष्ट गरिन् । उनले एक जना महिलाको तस्बिर राखेर आफ्नो श्रीमान बालाराम कटवालसंग लागेर आफ्नो जिवन बर्बाद बनाइदिइन् भनेर आरोप लगाइन् ।उनका श्रीमान शान्ती सेनामा गएर नेपाल फर्किएका हुन् । उनी ६ महिना देखि नेपालमै थिए । उनले काठमाडौमा बस्दै आएकी प्रतिमा तामाङलाई यस्तो आरोप लगाए की हुन् ।

रोशनााले यस्तो आरोप लगाउँदै टिकटक मा तस्बिर सार्वजनिक गरि दिए पछि अहिले प्रतिमा सम्पर्क विहिन भएकी छन् । रोशनाका अनुसार प्रतिमासंग नजिकिए का कारण उनका श्रीमानले सेनाको जागिर पनि छोडेका हुन् । यता प्रतिमाका श्रीमान वैदेशिक रोजगारीका लागि विदेशमा थिए । १० वर्ष भन्दा बढी उनी विदेशमै थिए । नेपाल आएको केही समयमा नै प्रतिमा सम्पर्क विहिन भएपछि उनका श्रीमान निकै चिन्तामा छन् ।

अहिले प्रतिमा का श्रीमान दुई छोरी लिएर श्रीमतीको खोजीमा हिडेका छन् । प्रतिमा आफ्नो छोरीको जन्मदिनको दिन हिडेकी थिइन् । उनले अन्तिम पटक आफ्ना श्रीमान लाई फोन गरेर मेरो बारेमा कसैले पैसा खाएर हिँडि भनेर भिडियो सामाजिक सञ्जालमा हालिदिएछ म त्यही कुरा सुल्झाउन हिँडेकी छु भनेर सुनाए की थिइन् । त्यसपछि उनी अहिले सम्म सम्पर्कमा आएकी छैनन् । आफ्नो जन्मदिनको दिनमै आमा हराएपछि छोरीहरु पनि रुँदै मिडियामा आएका छन् ।

प्रतिमा ले बालारा मसंग मिलेर विजनेश पनि सुरु गरेकी थिइन् । श्रीमानले विदेशमा कमाए को पैसाले घडेरी पनि किनेकी थिइन् । त्यो सबै प्रतिमाको नाममा थियो । श्रीमानको पासपोर्ट र महत्वपुर्ण कागजपत्र पनि उनैले लिएर गएको श्रीमानले बताएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *