चर्चित नायिका प्रियंका कार्कीले मध्यरातमा दिइन् छोरीलाई जन्म

सेलिब्रिटी

चर्चित नायिका प्रियंका कार्कीले मध्यरातमा दिइन् छोरीलाई जन्म, मध्यरातमा ब्यथा लागेर आकस्मिक अस्पताल लगे आयुष्मानले, छोरी जन्माएलगत्तै आयुष्मान लाइभमा आएर प्रियंकालाई देखाए, बच्चा जन्मिएपछि पनि कराउन नछाड्ने भए यि दुई, भिडियोमा हेर्नुहोस् कत्ति सुन्नर छिन् प्रियंकाकी छोरी, आयुष्मान भन्छन् छोरलाई त हिरोइन बनाउँदिन।भिडियो हेर्नुहोस

यो पनि:चर्चित गायिका तथा एमालेकी नेतृ कोमल वलीले यि ह्याण्डसमसँग गर्दैछिन् विबाह, भन्छिन् मलाई मिल्ने कान्छो पति पाएँ, जे हुन्छ अब हुन्छ, रमाउनेहो एकबारको जुनिमा मस्ति पनि अब गर्ने हो, हेर्नुहोस् भिडियो

साथ साथै यो पनि पढ्नुहोला:चर्चित गायिका तथा एमालेकी नेतृ कोमल वलीले यि ह्याण्डसमसँग गर्दैछिन् विबाह, भन्छिन् मलाई मिल्ने कान्छो पति पाएँ, जे हुन्छ अब हुन्छ, रमाउनेहो एकबारको जुनिमा मस्ति पनि अब गर्ने हो, हेर्नुहोस् भिडियो

यो पनि पढ्नुहोला:अन्तत सबिन श्रेष्ठ र अनु शाहले गरे विबाह, विबाह गरे लगत्तै हनिमुन जाने मुडमा भन्दै अनु शाहले सबिनको नाममा लगाएको सिन्दुर, पोते र चुरा देखाउँदै भनिन् अर्को वर्ष हाम्रै छोरा जन्मिएला की छोरी ? फेसबुक लाइभमा आएर तमासा देखाइन् अनुले, हेर्नुहोस् भिडियो

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *