यसकारण यी युवती पिउन्छिन कुकुरको पिसाब।प्रत्यक्ष भिडियो हेर्नुहोस

बिश्व समाचार

यु”वतीहरु आफ्नो सुन्दर’ताको लागि केसम्म गर्लान् ? डाइटिङ गर्लान्, महँगो सामान प्र’योग गर्लान् । यी त सा’मान्य भए ।तर अमेरि’काकी एक युवतीले सुन्दर देखिनको लागि कु’कुरको पिसाब पिउने गर्छिन् ।राम्री देखिनको लागि आफूले दैनिक कुकुरको पिसाब पिउने गरेको उनले बताएकी छिन् ।लिन नाम गरेकी ती सुन्दरीलाई लामो सम”यदेखि धेरै’जनाले उनको सुन्दर’ताको कारण सो’धिरहेका थिए । त्यसको जवाफमा उनले आफूले दैनिक रुपमा कुकुरको पि”साब पिउने गरेको बताइन् ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

यसको प्र”योगले पिम्पल’हरु नआउने र स्किन’लाई चम्किलो राख्ने उनले बताइन् । लिनले पार्कमा लगेर कुकुरलाई पिसाब गराउने र त्यो जम्मा गरेर पिउने गरेकाृे बताइन् ।अनुहार चम्किलो ब’नाउनको लागि उनले सधैँ आफ्नो कुकुरको एक कप पिसाब पिउने गर्छिन् । उनी भन्छिन्, ‘कुकुरको पि’साबबाट भि’टामिन ए र भि’टामिन ई र १० ग्राम क्याल’सियम प्राप्त हुन्छ । यसले क्यान्स`र रोग लाग्नबाट बचाउँछ ।’***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *