सिंगापुरले माग्यो ६ वर्षपछि नेपाली कामदार,लागत ५० हजार,तलब दुई लाख सम्म

समाचार

काठमाडौं :सिंगापुरले ६ वर्षपछि फेरि नेपाली कामदार मागेको छ। सन् २०१३ को अगस्टपछि संस्थागत रुपमा रोजगारीका लागि सिंगापुरले नेपाली कामदार लगेको थिएन।त्यतिबेला एलन इन्टरनेशनल म्यानपावर कम्पनीमार्फत् ९ नेपाली रोजगारीका लागि सिंगापुर गएका थिए।उनीहरू सिंगापुरको युनिभर्सल मारिटाइम सोलुशन कम्पनीमा गएका थिए।From भर्न तलको फोटो मा क्लिक गर्नुहोला।

त्यसयता व्यक्तिगत रुपमा श्रम स्वी”कृति लिएर नेपाली कामदार सिंगापुर गए पनि संस्थागत रुपमा बन्दजस्तै भएको थियो।
सिंगापुर नेपाली कामदारका लागि आकर्षक गन्तव्य भएपनि माग आउन नसक्दा त्यसको फाइदा नेपालले लिन सकेको छैन। व्यक्तिगत रुपमा भने चालु आर्थिक वर्षभित्रै ४८ नेपाली रोजगारीका लागि सिंगापुर पुगेका छन्।यसवर्ष सिंगापुर जानेमा ३ महिला र ४५ पुरुष छन्।यसपटक हाउसकिपिङका लागि दुईसय नेपालीको माग आएको हो। From भर्न तलको फोटो मा क्लिक गर्नुहोला।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *