पाँच श्रीमति मिलेर क,र,णी गर्दा अचानक श्रीमानको मृ;‘त्यु,

बिश्व समाचार

श्रीमतिहरुले क,रणी गर्दा श्रीमानको मृ, त्यु, भएको छ ।एक करोडपति व्यक्तिलाई उनका पाँच श्रीमतीले पालैपालो क,र-णी गरेका थिए ।छैटौ श्रीमतीलाई बढी माया गरेको भन्दै पाँच श्रीमतिले उनको क,र -णी गरेको नाइजेरियाको समाचारपत्र डेली पोस्टले उल्लेख गरेको छ ।पत्रिकामा प्रकाशित रिपोर्टका अनुसार गत साता करोडपति व्यापारी युरोको ओनोजा आफ्नी छैटौ श्रीमतीसँग शा’ री’ रि’ क स’ म्ब’न्ध राखिरहेका थिए ।

सोही समयमा उनका पाँचै श्रीमति छु’ ‘रा र ला ‘ठि लिएर कोठामा प्रवेश गरे । सवैसंग यौ’‘न सम्बन्धको प्रस्ताव राखे ।ओनोजाले बिरोध गरे । तर, श्रीमतीहरुको सामुहिक आवाजका अगाडी उनको केही लागेन र वरिष्ठताका आधारमा सबैसँग शा’री’रि ’क स’ म्प’र्क रा’खे । पाँचौ श्रीमतिसंग यौ’‘न स,म्पर्क राख्ने क्रममा उनको प्रा- ण, गएको थियो । नाइजेरियामा धनीमानी पुरुषले धेरै श्रीमति विवाह गर्ने चलन छ। फाइल तस्विर

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *