सरकारको यस्तो निर्णयले देशभर हाँगामा।एकाबिहानै आयो यस्तो दुखद खबर

समाचार

काठमाडौ- : केपी ओली नेतृत्वको सरकारले अमेरिकासँग गरेको मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (एमसीसी) सम्झौता खारेजीको माग गर्दै नेपाल बन्दको आह्वान गरिएको छ ।*नेपाल सरकार र अमेरिकाबीच भएको उक्त सम्झौता राष्ट्र’घाती भएको र सम्झौता कार्यान्वयन भए नेपालीभूमी विदेशी सेनाको सै’न्य अ’खडा हुने भन्दै फागुन ७ गते नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी सर्वसाधारणको लागि ओली सरकारले लगायो भर्खरै नयाँ नियम, अब घर बाहिर निस्किनु अघि यो सूचना पढ्नुहोला !

यो पनि:स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले कोरोना भाइरस (कोडिभ–१९)को संक्रमण छिमेकी देश भारतमा बढ्न थालेपछि सतर्कता अपनाउन आग्रह गरेको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता प्रा.डा. जागेश्वर गौतमले विज्ञप्ति सार्वजनिक गर्दै पछिल्लो समय छिमेकी देश भारतमा कोरोना संक्रमण बढ्न थाले पछि सतर्कता अपनाउन आग्रह गरेका हुन्।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *