सिद्धार्थ शुक्लाको परिवारलाई फेरी के भयो?सिद्धार्थको निधन भएको यतिका दिन पछि यस्तो बिन्ति गर्दै जारी गरे विज्ञप्ती

सेलिब्रिटी

टिभी उद्योगका प्रसिद्ध अभिनेता र बिग बोस १३ का विजेता सिद्धार्थ शुक्लाको निधनको खबरले मनोरञ्जन दुनियाँलाई गहिरो धक्का दिएको छ। सिद्धार्थ शुक्लाको सेप्टेम्बर २ मा हृदयघातका कारण निधन भएको थियो। जसरी सिद्धार्थले ४० बर्षको उमेरमा अचानक सबैलाई छोडे, कसैलाई पनि विश्वास गर्न कटिन भएको छ । उनी आफ्नो परिवारको एक्लो छोरा थिए। यो समय उनको परिवार र उनको कथित प्रेमिका शहनाज गिल को लागी धेरै गाह्रो छ। जे होस्, सिद्धार्थ को आत्मा को शान्ति को लागी एक प्रार्थना सभा सोमवार साँझ आयोजित भएको थियो।

यो खबर सिद्धार्थ को साथी र प्रसिद्ध टीवी कलाकार करणवीर बोहरा द्वारा सूचित गरिएको थियो। सिद्धार्थको प्रार्थनाको एउटा भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भैरहेको छ, जसमा दिदी शिवानी कुरा गरिरहेकी छिन्।अभिनेता सिद्धार्थ शुक्लाको सेप्टेम्बर २ मा निधन भएको थियो। उनको निधनले उनको परिवार र उनका प्रशंसकहरु सहित सबैको मनलाई नराम्रोसँग तो डे को छ।

आज, यो मानिसहरु को लागी विश्वास गर्न को लागी धेरै गाह्रो छ कि सिद्धार्थ हामी बीचमा मुस्कुराउने छैन। उनी आफ्नो परिवार, साथीहरु र सम्पूर्ण उद्योग द्वारा याद गरिनेछ। सिद्धार्थ शुक्लाको मृत्यु भएको चार दिनपछि उनको परिवारले अब एक बयान जारी गरेको छ। जसमा उनले मानिसहरुलाई आफ्नो परिवारलाई एक्लै छोडेर शोक मनाउने समय दिन अनुरोध गरेका छन्।

शिद्धार्थको निधन पछि उनीहरुको परिवारलाई मिडिया र अन्य सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताहरुले हैरान पारेका छन् । उनीहरुको शोकको समयमा पनि शान्तसंग सिद्धार्थलाई याद गर्न दिइरहेहा छैनन् । त्यसैले आजित भएका उनीहरुले आफुहरुलाई एक्लै छोडिदिन आग्रह गरेका हुन् । शान्तसंग आफ्नो सन्तानलाई याद गर्ने वातावरण दिन उनीहरुको आग्रह हो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *