कतै निस्किँदै हुनुहुन्छ भने एकचोटी सतर्क हुनुहोस्,यो ठाउँमा भारी वर्षा हुने।

समाचार

आज बर्षा कता कस्तो? मौसममा केही सुधार भएपनि यि ठाउँमा भारी बर्षा सर्तक रहन मौसम बिभागको आग्रह।(शुक्रबार बिहान) देशभर मौसम सामान्यदेखि पूर्णसम्म बदली छ भने  प्रदेश नम्बर १, गण्डकी ,कर्णाली र लुम्बिनी प्रदेशका केही स्थानमा हल्कादेखि मध्यमसम्म वर्षा भइरहेको मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ।

महाशाखाका अनुसार आज दिउँसो (दिनमा) देशका धेरै स्थानमा हल्कादेखि मध्यमसम्म वर्षा हुने सम्भावना छ। यस क्रममा प्रदेश नं १, २, बागमती र गण्डकी प्रदेशका एक वा दुई स्थानमा मेघ गर्जन/चट्याङसहित भारी वर्षा पनि हुने सम्भावना छ।

यस्तै राति पनि देशका केही स्थानमा हल्कादेखि मध्यमसम्म वर्षा हुने सम्भावना छ। यस क्रममा बागमती र गण्डकी प्रदेशका एक वा दुई स्थानमा मेघगर्जन/चट्याङसहित भारी वर्षा पनि हुने सम्भावना रहेको मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *