तीजको ‘सपिङ’ गर्न गएका दिदीबहिनी श’व बनेर फर्किए।

समाचार

दाङमा बाढीले जीप बगाउँदा ४ जनाको मृ’त्यु भएको छ। १ जना बे’पत्ता भएका छन् ।दाङको सिस्नेखोलाले बगाउदा चार जनाको मृ’त्यु भएको एक जना घा’ईते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले जनाएको छ ।नेपालगंजबाट घोराही तर्फ आउँदै गरेको प्र.३–०१–२४ च ४४४० नं. को कार सिस्ने खोला क्रस गर्ने क्रममा खोलामा आएको बा’ढिले ब’गाउँँदा कारमा सवार चार जनाको मृ’त्यु भएको र एक जना घा’ईते भएका हुन्। कारमा सवार घोराही १३ निवासी ३२ बर्षीया शुसिला श्रेष्ठ र १४ निवासी २९ बर्षीया राधिका श्रेष्ठ कुवरको मृ’त्यु भएको छ।

त्यसैगरी खोलाले ब’गाएर बे’पत्ता भएका घोराही १३ बस्ने ४० बर्षीया रितामाया पुन र १४ की ४० बर्षीया बिमला केसी श’व भेटिएको छ । बे’पत्ता भएकाहरुको श’व बिहीबार बिहान ३ बजे घोराही बेलुवा स्थित खोलाको किनारमा फे’ला पारेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रवक्ता मुकुन्द प्रसाद रिजालले जानकारी दिए।

त्यस्तै कार चालक घोराही उनमहानगरपालिका वडा नं.१५ निवासी ४३ बर्षीय नर बहादुर पुनलाई ब’गाएको स्थान देखि १ किलोमिटर टाढा ब’गिहेको अबस्थामा प्रहरीले फेला पा’री उ’द्दार गरेको थियो । पुनको खुट्टा भाँ’चि’एको र अहिले राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान घोराहीमा उपचार भई रहेको छ।

तीजका सामग्री किनमेल गर्ने भनि चालक सहित पाँच जना कार रिजर्भ गरेर भारतको रुपैडिहा गएका थिए । सामान किन्दा–किन्दा रु’पैडिहाबाट फर्किने क्रममा रात परिसकेको थियो । राती १० बजे सिस्नेखोला पुगे ।महिलाहरुको महान पर्वका रुपमा लिइने तीज मनाउन सामान ल्याएर फर्किदै थिए।

तर, उनीहरुको तीज मनाउने सपना च’क्नाचुर प र्‍यो ‘सिस्ने खोलाले ।’ घोराही उपमहानगरपालिका वडा नं. १३ निवासी ३२ वर्षीया शुसिला श्रेष्ठ र घोराही १४ निवासी ३० वर्षीया राधा श्रेष्ठ दुई बहिनी हुन् । उनीहरु घोराही उपमहानगरपालिका वडा नं. १६ का वडा सदस्य जगत श्रेष्ठका छोरीहरु हुन् ।उनका दुई जना मात्रै छोरी थिइन् । उनीहरु दुवै जनाको वि’हे भइसकेको थियो । जेठी छोरी शुसिलाका सन्तान छैनन्, तर, कान्छी छोरी राधाको १२ वर्षको एउटा छोरा रहेको वडा सदस्य खीमा घर्तीले जानकारी दिइन।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *