निशा घिमिरेको स्वा:स्थ्यमा भयो यस्तो परिवर्तन।डाक्टर नै चकित परे!

समाचार

निशा घिमिरेको स्वास्थ्यमा भयो यस्तो चमत्कार डाक्टर नै चकित परे ! कलाकार निशा घिमिरेको उपचारका लागि बैंक खाता सञ्चालनमा ल्याइएको छ । दुई वर्ष अघि कलाकारिता अध्ययन गर्न भारतको देहरादुन जानुभएका उहाँ सडक दुर्घटनामा परी गम्भीर घाइते हुनुभएको थियो ।परिवारको आर्थिक अवस्था कमजोर हुँदा उपचार सम्भव नभएपछि उहाँको स्वास्थ्य अवस्था निकै नै नाजुक बन्दै गइरहेको जनाइएको थियाे । २३ वर्षीया निशाको अवस्था बारे जानकारी पाएपछि नवजीवन परोपकार समाजका अध्यक्ष दुर्गानाथ दाहालले समाजिक सञ्जालमा घिमिरेको तस्बीर सार्वजनिक गर्नु भएको थियो ।

तस्बीरमा निशाको अवस्था द-र्द-नाकपूर्ण देखेए पछि सहयोग गर्नुपर्ने चौतर्फी आवाज उठ्यो । दाहालले राखेको तस्बीरमा नर्भिक अस्पतालका निर्देशक मेघा चौधरीको नजर पर्यो । चौधरीले निशालाई अस्पतालले ल्याई तत्काल नि;शुल्क उपचार शुरुवात गर्नुभयो । अहिले उहाँको स्वास्थ्यमा क्रमिक सुधार आइरहेको समेत अस्पतालले जनाएको छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *