४ महिना अघि विवाह भएकी बुहारी भेट्न ‘सानीमाको श्रीमान हुँ’ भन्दै एक युवक आए,४ दिन संगै बसेपछि खुल्यो यस्तो पोल

समाचार

एजेन्सी । एक जना युवतीको चार महिना अघि विवाह भएको थियो। जब एक दिन ति युवतीको ‘सानीमाको श्रीमान हुँ’ भन्दै एक जना युवक आए । उनी केही दिन त्यहाँ बसे । तर परिवारका सदस्यलाई शंका लाग्न थाल्यो । ससुरालाई ति युवक र आफ्नी वुहारीको चाल शं का स्पद लागेपछि के र का र गर्न थाले।

गाउँले पनि जम्मा भए । त्यसपछि जब भे द खुल्यो सबै गाउँले छक्क पर्यो । उनी ति युवतीको काका नभएर प्रेमी रहेछन् । यो घटना भारतको झारखण्डको कुमारदिहा गाउँमा भएको हो । विवाहिता प्रेमिकालाई अंकल बनेर भेट्न आएका ति युवकलाई गाउँले र परिवार मिलेर विजुलीको पो’लमा बाँ धे ।

ति युवक भागलपुर जिल्लाको जगदीशपुर पुलिस स्टेशनको अं गा री गाउँवाट आएका पिन्टु मण्डल थिए । उनी आफ्नी प्रेमिकालाई भेट्न कुमारदिहा आएका थिए। उनी आफ्नी प्रेमिकाको मौसा हुँ भन्दै चार दिनदेखि उनको घरमा बस्दै आएका थिए। जानकारी प्राप्त भएपछि, बलबाड्डा पुलिस स्टेशन पुग्यो र प्रेमीको उ द्धा र गरी उनलाई पुलिस स्टेशनमा लगियो।

जानकारी अनुसार ती महिलाको विवाह चार महिना पहिले कुमारदिहा गाउँका निवासी कुंदन कुमार मण्डलसँग भएको थियो। बिहे गरेको केहि दिन पछि ती महिलाका पति रोजगार को लागी दिल्ली गए। यस पछि ती महिलाले पिन्टु मण्डललाई गाउँ बोलाइन् ।

हैदराबादमा काम गर्ने प्रेमी पिन्टु चार दिन अघि महिलाको गाउँ आएका थिए । यसैबीच, युवकको व्यवहार देखेर, ससुराले शंका गरे कि केहि गलत छ। त्यसपछि उनले सोधपुछ गरे। सोधपुछको क्रममा उनको रहस्य खुलेको थियो। यसपछि गाउँलेहरुको सहयोगमा युवकलाई एउटा पोलमा बाँ धे र कु टे।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *