श्रीमानको मृत्युको खबर सुनेर माइतीमा बस्दै आएकी श्रीमतीले गरिन् यस्तो नसोचेको काम।

समाचार

एजेन्सी । सिमा सुरक्षमा रहेका आफ्ना श्रीमानको निधनको खबर घरमा रहेकी श्रीमतीले सहन सकिनन् । श्रीमानको निधन भएको एक साता भित्रै श्रीमतीको पनि मृत्यु भयो । भारत उत्तर प्रदेशको एउटा जिल्लामा सिपाही पतिको मृत्यु भएपछि श्रीमतीले पनि ज्यान दिएकी छिन्। माइती घरमा बस्ने श्रीमतीको शव बिहीबार बिहान फेला परेको हो ।

उनी माइतीमै पा सो लगाएकी थिइन् । घटनाको जानकारी पाएपछि पुलिसले शवलाई निकालेर पोस्टमार्टमको लागी पठाएको थियो। यस पछि अनुसन्धान सुरु भएको छ।सिपाही अरविन्द चौहान, कोतवाली गाउँको बिजोरी गाउँका निवासी, सेनामा सिपाही थिए। हाल उनी कश्मीरमा तैनाथ थिए। उनको शव अगस्ट ६ मा सेनाको शिविरमा झु ण्डि एको अवस्थामा भेटिएको थियो। यो भनिएको थियो कि अरविन्दकी श्रीमती आरती संग झ ग डा भएको थियो। यसै कारण उनले यस्तो निर्णय गरे।

छ दिन पछि, श्रीमतीले पनि जीवन दिइन् । पतिको मृत्यु भएको ६ दिनपछि श्रीमती आरतीले पनि पा सो लगाइन् । आफन्तहरु बाट प्राप्त जानकारी अनुसार अरविन्द र आरती को २ जनवरी २०१९ मा बिहे भएको थियो। विगत केही महिनादेखि यी दुईबीच विवाद चलिरहेको थियो। यस कारण, आरती आफ्नो माइती घरमा बस्दै थिइन्।

अरविन्द चौहानको शव १० अगस्टमा कश्मिरबाट ल्याइएको थियो। अन्तिम संस्कार बिजोरी गाउँ मा भयो। अन्त्येष्टि को समयमा, आरती उनको पति अरविन्द लाई हेर्न को लागी अन्तिम संस्कार मा पुगेकी थिइन्, तर परिवारका सदस्यहरूले उनलाई हेर्न दिएनन्। उनी यसबाट दुखी थिइन्।

तहसील सदर क्षेत्रको बिजोरी गाउँका निवासी अरविन्द चौहान पाँच वर्ष अघि सेनामा एक काँस्टेबलको रुपमा नियुक्त भएका थिए। उनका ठूला भाइ पनि सेनामा छन्। उनी हाल अहमदनगरमा कार्यरत छन्। बुबा राजकुमार चौहान पनि सेनाबाट सेवानिवृत्त भएका हुन्। एक हप्ता भित्र, दुबै पति र पत्नी एक घरेलु विवाद मा म रे।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *