आफ्नो इच्छा अनुसार छोरा वा छोरी जन्माउने सजिलो तरिका यस्तो छ,गते र बार नै तोक्न सक्ने(भिडियोसहित)

स्वास्थ्य

काठमाडौँ।जो पनि चाहन्छन कि सन्तान आफ्नो इच्छा अनुसार होस् । कसैलाई छोराको रहर हुन्छ भने कसैलाई छोरीको।चिनिया बैज्ञानिकहरुका अनुसार छोरा वा छोरीको छनौट आफ्नो इच्छामा भर पर्दछ। तपाईं छोरा चा’हनु हुन्छ कि छोरी?चिनिया बैज्ञानिकहरुले एउटा चार्ट बनाएका छन र यदि तपाईं चार्ट अनुसार गर्नु हुन्छ भने तपाईंको इच्छा अ’बस्य पुरा हुनेछ । यो चार्टमा १०० प्रतिसत सत्यता रहेको यो चार्टको उपयोग गर्नेहरु ठोकुवा गर्छन तर बिशेषग्यहरुको भनाइ अनु’सार यो चा’र्टको स’त्यता ९९ प्रतिसत छ।

आज हामी पनि तपा’इलाइ यहि चार्टको प्रयोग गरेर कसरि यस्तो गर्ने भन्ने बारे सबै जानकारी दिदैछौ भिडियोबाट | यस भिडियोमा तपाइलाइ दे’बकी कार्की नामकी यी युवतीले बताउनुहुनेछ कि हामीले कसरि यस विधिको प्रयोग गर्दा र कति खर्चमा गर्न सकिन्छ भनेर | साथमा तपाइलाई दे’बकीले गते र बारनै तोकेर बच्चा जन्माउने तरिकाको प्रक्रि’या पनि बताउनु हुनेछ |

यो पनि,,,को’रोना जितेर फर्केपछि वरिष्ठ कलाकार मदनकृष्णले भा’बुक हुँदै भने,”चम्चाले समेत खान सकिन”(भिडियोसहित)काठमाडौँ।केहि समय अ’गाडी कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठलाई कोरोना संक्रमण भएको थियो । मदन’कृष्ण श्रेष्ठले पुरै परिवारमा संक्रमण फैलिएको जानकारी सामा’जिक सञ्जा’लबाट दिएका थिए। श्रेष्ठसहित परिवारमा छोरा, छोरी, बुहारी र नातिनी पाँचै जनालाई कोरोना पुष्टि भएको थियो। उनले कोरोनालाई खेलाँची नगर्न आग्रह गर्दै सबैलाई सावधानी अप’नाउन पनि आग्रह गरिरहेका छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *