अहिलेको महामारी फरक छ,यस्ता लक्षण देखिए पनि को’रोना हुनसक्छ।बेवास्ता नगर्नुहोला।सबै विद्यार्थीलाई हुनसक्छ

समाचार

विद्यालय बन्द गरेर भए पनि बालबालिका जोगाउँ,अहिलेको महामारी फरक छ, यस्ता लक्षण देखिए पनि को’रोना हुनसक्छ
काठमाडौ । नलागुन्जेल कोभिड केही होइन, विद्यालय बन्द गरेर भए पनि बालबालिका जोगाउँ,अहिलेको महामारी फरक छ, यस्ता लक्षण देखिए पनि को’रोना हुनसक्छ
काठमाडौ । नलागुन्जेल कोभिड केही होइन, लागेपछि ब र्बा द हो। आईसीयूबाट फर्केका व्यक्तिलाई थाहा हुन्छ, कोभिड के हो ? जनस्वास्थ्यका मापदण्डमा कडाइ, अनुगमन, निगरानी तथा जरिवाना नगर्ने देश नेपाल मात्र हो। कोरोनाको दोस्रो लहरको अवस्था यस्तो छगत साल फैलिएको महामारीभन्दा अहिलेको फरक छ। लक्षणविहीन धेरै छन् भने लक्षण देखिएका ग म्भी र भएर अस्पताल भर्ना भएका छन्।काठमाडौं : प्रतिनिधिसभाको विकास तथा प्रविधि समिति र अर्थ समितिले काठमाडौंलाई तराई जोड्ने द्रुतमार्गको संयुक्त अनुगमन गरेको छ। नेपाली सेनाले निर्माण गरिरहेको द्रुतमार्ग निर्माणमा ढिलाई भएको गुनासो बढिरहेको बेला संसदीय समितिहरुले संयुक्त अनुगमन गरेका हुन्।संसदको विकास तथा प्रविधि समितिमा निर्माण प्रक्रिया ढिलो भएको उजुरी नै परेको थियो। संसदीय अनुगमनमा पुगेका सांसदहरुले विकास निर्माणका ठूला आयोजनाहरु समयमा नै सम्पन्न हुन नसक्ने रोग द्रुत मार्गको निर्माण प्रक्रियामा पनि देखिएको टिप्पणी गरे।*** यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला **** छन्।काठमाडौं : प्रतिनिधिसभाको विकास तथा प्रविधि समिति र अर्थ समितिले काठमाडौंलाई तराई जोड्ने द्रुतमार्गको संयुक्त अनुगमन गरेको छ। नेपाली सेनाले निर्माण गरिरहेको द्रुतमार्ग निर्माणमा ढिलाई भएको गुनासो बढिरहेको बेला संसदीय समितिहरुले संयुक्त अनुगमन गरेका हुन्।संसदको विकास तथा प्रविधि समितिमा निर्माण प्रक्रिया ढिलो भएको उजुरी नै परेको थियो। संसदीय अनुगमनमा पुगेका सांसदहरुले विकास निर्माणका ठूला आयोजनाहरु समयमा नै सम्पन्न हुन नसक्ने रोग द्रुत मार्गको निर्माण प्रक्रियामा पनि देखिएको टिप्पणी गरे।*** यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *