सुन्दर युवतीले मन पराओस भन्ने चाहनु हुन्छ भने यस्ता कुरामा दिनुहोस ध्यान।जस्तो पनि सुन्दर युवतीलाइ मायाजालमा पार्न सक्नु हुनेछ

समाज

काठमाडौँ- मानिसको स्वभाव उसको व्यवहार, हाउभाउ, बोल्ने शैली र तथा फेसनको आधारबाट थाहा पाउन सकिन्छ ।युवतीहरूले पहिलो पटककै कुराकानीमा युवकहरूका विभिन्न कुरामा ध्यान दिन्छन् ।कतिपय केटाहरूलाई लुगा लगाउने ढंग पनि आउन्न । युवतीहरूको आँखा सुरूमा युवकको कपाल, दाह्री र जुँगामा पर्छ ।त्यसपछि शरीर अनि उसले लगाएको लुगामा उनीहरूले मतलव गर्ने यूनिभर्सिटी अफ ब्रिटिश कोलम्बियाको एक अध्ययनमा उल्लेख गरिएको छ ।

युवतीहरू युवकहरुको तुलनामा लुगा तथा फेसनमा धेरै चासो दिने गर्छन् । त्यसैले उनीहरू पहिले युवकको फेसनमा पनि चासो दिन्छन् ।आँखा, कपाल, ओठ, दाँत, चौडा काँध र छाती, मस्कुलर तथा बलियो शरीर, स्मार्ट र बोल्ने तरिकाको पुरूषसँग युवतीहरू निकै आकर्षित हुने गर्दछन् ।झ्याप्ले कपाल तथा दाह्री पाल्ने केटालाई गुण्डा जस्तो देखिने हुँदा युवतीहरूलाई यस्तो युवकहरू मन पर्दैनन् ।

खुकुलो जीन्स पाइन्टमा बेल्ट नलगाउने, उल्टो क्याप लगाउने, बेल्टमा मोबाइल होल्डर राखेर हिँड्ने, ह्वाङ्ले लुगा लगाएका दुब्लो युवकहरु पनि युवतीहरूलाई मन पर्दैनन् ।ठूलो कपडामा नसुहाउने हुँदा युवकहरूलाई युवतीहरूले दुब्लो युवकहरू मन पराउँदैनन् ।युवकहरूले लगाउने जुत्ताबाट पनि युवतीहरूले युवकहरुको बारेमा थाहा पाउने गर्दछन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *